Водещи

Арсенал в топ 4 след 1:0 над Уотфорд

Публикувано на вторник, 16 април , 2019      234 Прегледа

• Новини

Последният двубой от 34-ия кръг в елита на Англия завърши с победа с 1:0 на Арсенал над Уотфорд.

Гола за гостите отбеляза Пиер-Емерик Обамеянг в 10-ата минута, след като се възползва от грешка на вратаря на Уотфорд Бен Фостър.

Минута по-късно капитанът на „стършелите” Дийни бе изгонен с директен червен картон за удар с лакът в лицето на Торейра.

Двубоят бе изключително важен за “артилеристите”, които успяха да се изкачат в топ 4 във временното класиране, като изпревариха по голова разлика Челси.

В 61-ата минута гредата спаси Арсенал от попадение след удар на Адам Мазина извън наказателното поле.

С трите точки Арсенал се изравни с Челси по 66 точки на четвъртото място.