Ирландия победи България с 3:1

Публикувано на сряда, 11 септември , 2019      429 Прегледа

• Футбол

Българският национален отбор по футбол записа загуба в контролен мач срещу Ирландия, игран в Дъблин.

Приятелският сблъсък приключи при резултат 3:1.

Точен за българския отбор бе Ивелин Попов, разписал се от дузпа. Малко по-рано Браун бе открил резултата в полза на съперника. В последните минути на мача първо Лонг, а след това и Колинс бяха точни за опонента.

Селекционерът Красимир Балъков експериментира със своя състав, който преди няколко дни падна тежко от Англия с 0:4 в европейска квалификация.

На „Авива Стейдиъм“ Бала бе даден шанс за изява на всички налични играчи, които евентуално ще трябва да помогнат на „трикольорите“ за евентуалните баражи от Лигата на нациите през пролетта.

Даниел Младенов, Божидар Краев, Христо Иванов и още шестима други състезатели се появиха на терена от първата минута, за разлика от предишния двубой на тима ни.