Милан победи СПАЛ с 2:1 в Серия „А“

Публикувано на неделя, 30 декември , 2018      257 Прегледа

• Футбол

Милан победи СПАЛ с 2:1 в среща от 19-ия кръг на Серия „А“.

За победата се разписаха Саму Кастийехо в 16-ата и Гонзало Игуаин в 64-ата минута.

Аржентинецът не бе вкарвал гол цели 2 месеца. За гостите резултатът бе открил Петаня в 13-ата минута.

С победата футболистите на Милан прекратиха негативния рекорд, в който се намираха – 4 поредни срещи без отбелязан гол и победа от 5 кръга насам, след успеха над Парма в началото на месеца с 2:1.

В класирането Милан изпревари петия Рома с една точка и изостава с една от четвъртия Лацио.