Сестрите Стоеви са четвъртфиналистки в Холандия

equalizer 102 Прегледа | Коментари

Поставените под номер 1 в схемата Габриела и Стефани Стоева се класираха за четвъртфиналите на турнира по бадминтон от сериите „Супер 100“ в Алмере (Холандия) с награден фонд 75 хиляди долара.

Еропейските шампионки победиха без проблеми представителките на домакините Милу Лугтерс и Алиса Тиртосентоно с 21:13 и 21:8 за 28 минути.

Следващите съпернички на сестри Стоеви са петите поставени канадки Рейчъл Хондерич и Кристен Цай.

Мъжката двойка Димитър Янакиев и Алекс Влаар изигра страхотен мач, но загуби във втория кръг.

Българите отстъпиха късно снощи пред четвъртите поставени Йонас Ралфи Янсен и Джош Цурвоне (Германия) с 21:19, 10:21, 19:21 за 50 минути.

Източник : БНР | Фотокредит : Google

Ако сте харесали тази статия, можете да се абонирате за страниците ни във Facebook, Twitter и Google, или да използвате нашия RSS feed канал, за да четете винаги най важните новини за Лондон, Великобритания и света.