ЦСКА победи Локомотив Пд с 2:0 на „Армията“

equalizer 172 Прегледа | Коментари

ЦСКА победи Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от първи кръг на Първа лига.

Двубоят се игра на стадион „Българска армия“ и бе дебют в шампионата за новия треньор на „червените“  – Нестор Ел Маестро.

Дебют за домакините в първенството направиха Мауридес и Жоржиньо, които отбелязаха по един гол, Борис Секулич и Жанио Бикел, като титуляри.

В края на второто полувреме се появи още един дебютант – Стивън Перейра. От привлечените през лятото в игра не се появиха вратарят Данте Стипица и Пламен Гълъбов.

Следващият мач на ЦСКА е в четвъртък във втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу австрийския Адмира Вакер от 20:00 часа.

Източник : Фокус Спорт | Фотокредит : Google

Ако сте харесали тази статия, можете да се абонирате за страниците ни във Facebook, Twitter и Google, или да използвате нашия RSS feed канал, за да четете винаги най важните новини за Лондон, Великобритания и света.